Abik Accountant – biura rachunkowe Gdynia, szyte na miarę Twoich potrzeb

Abik Accountant - biura rachunkowe Gdynia, szyte na miarę Twoich potrzeb

Biura rachunkowe Gdynia powstały z myślą o wszystkich przedsiębiorcach, którzy na co dzień dbają o każdy element, na który składa się sprawne funkcjonowanie ich firmy. Niewątpliwie jednym z najważniejszych warunków, jaki muszą spełnić,  jest  prowadzenie rzetelnej i usystematyzowanej księgowości, która spełnia wszystkie wymogi, stawiane przez prawo. Zdajemy sobie sprawę z tego, że pomoc doświadczonych księgowych jest kluczowym aspektem w rozwoju każdego przedsiębiorstwa. Nasze biura rachunkowe Gdynia – Abik Accountant to doświadczona kadra, która wciąż poszerza swoją wiedzę z zakresu obowiązujących przepisów i zmian podatkowych. Wiedza od zawsze była najpoważniejszą bronią pozwalającą podejmować walkę o każdą sprawę. Właśnie dlatego jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi zmianami w kodeksie pracy i nie tylko. Daje nam to narzędzie to tego, aby jak najlepiej bronić Państwa interesów i przeprowadzać przez zawiłe drogi prowadzące wśród zagmatwanych kruczków prawnych i nieczytelnych zapisów w ustawach. 

Biura rachunkowe Gdynia – na jaką pomoc możesz liczyć? 

Jesteśmy biurem, zajmującym się kompleksową obsługą księgową firm. Co to znaczy? Pomagamy przyszłym przedsiębiorcą rozpocząć działalność gospodarczą, zgłaszając wniosek o NIP, VAT, VAT-UE. Następnym krokiem jest prowadzenie ksiąg rachunkowych, kart podatkowych oraz ewidencji – Ryczałt ewidencjonowany. Wiemy, że największy niepokój wśród osób, które na co dzień są przedsiębiorcami, dotyczy rozliczeń z Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Od momentu powierzenia nam spraw rachunkowych, jesteśmy odpowiedzialni za to, aby każda płatność była dokonywana w należytym terminie. Nasi klienci mogą zatem skupić się na innych, ważnych kwestiach związanych z utrzymaniem i rozwojem swojej działalności. 

Kadry i płace 

Znamy kodeks pracy jak własną kieszeń, dlatego kwestie kadrowe są naszą specjalnością. Państwowa Inspekcja Pracy już nigdy nie będzie powodem do stresu, ponieważ dzięki naszej pomocy przebiegnie ona bez żadnych obciążających firmę komplikacji. Zaufaj nam a w zamian za to, obiecujemy, że księgowość Twojej firmy będzie dla nas kwestią priorytetową.