Rozliczanie polskich pracowników w Szwecji – profesjonalna obsługa biura księgowego KAM Redovisning AB!

Rozliczanie polskich pracowników w Szwecji – profesjonalna obsługa biura księgowego KAM Redovisning AB!

Jest to dość nowa informacja, gdyż od 2021 roku władze Szwecji wprowadziły nowe zasady dotyczące delegacji pracowników zagranicznych do pracy na terenie kraju, wprowadzając pojęcie „ekonomicznego pracodawcy”. Ten zapis dotyczy także rejestracji pracowników pochodzących z zagranicy, a dokładniej całego procesu. We współpracy z AM Redovisning AB przejdziesz przez wszystkie te formalności bez problemów. Nowe obowiązki dotyczą przede wszystkim odprowadzania podatku od wynagrodzeń pracowników delegowanych do pracy w Szwecji. We wcześniejszych latach niektóre firmy skutecznie unikały tego obowiązku, jeśli czas delegacji nie przekraczał określonego limitu. Jednak wraz z początkiem 2021 takie ograniczenia przestają mieć znaczenie, a pracodawcy są zobowiązani do odprowadzania podatku od wynagrodzeń swoich pracowników tymczasowych. Jeżeli rozliczanie polskich pracowników w Szwecji przyprawia Cię o bóle głowy, to skorzystaj z oferty KAM Redovisning AB!

Jak biuro księgowe KAM Redovisning AB może Ci pomóc? Sprawdź już dziś!

Rozliczanie polskich pracowników w Szwecji może być kłopotliwe dla przedsiębiorców, dlatego warto skorzystać z profesjonalnej pomocy. Jednym z istotnych aspektów jest prawidłowa rejestracja zagranicznych pracowników delegowanych do pracy na czas określony. Wszystkie nieprawidłowości i błędy w zgłoszeniach mogą prowadzić do nałożenia kar pieniężnych. Zespół KAM Redovisning AB bardzo dobrze zna szwedzki rynek pracy i jego wymagania. Wszystkie osoby tam zatrudnione posługują się językiem szwedzkim w sposób biegły. Pomogą Ci zoptymalizować proces rejestracji w czasie świadczenia usług w Szwecji oraz indywidualnie przeanalizuje Twoją sytuację i zaproponują najlepsze rozwiązania.

Rozliczanie oddelegowanych pracowników z Polski w Szwecji – na co zwrócić uwagę?

Rozliczanie polskich pracowników w Szwecji jest ważnym procesem, który warto przeprowadzić z należytą uwagą i profesjonalnym wsparciem. Zarejestrowanie pracownika w Szwecji jest obowiązkiem, który biuro księgowe KAM Redovisning AB pomoże Ci zrealizować. Skrupulatne i szczegółowe rozliczenie oddelegowanego pracownika będzie wymagało udzielenia odpowiedzi na kilka istotnych pytań. Na samym początku istotne jest Przed ustalenie, czy dana firma szwedzka została uznana za „ekonomicznego pracodawcę”. Dzięki doświadczeniu i ogromnej wiedzy zespół ekspertów w KAM Redovisning AB daje Ci gwarancję, że wszystkie formalności zostaną załatwione zgodnie z wymaganiami szwedzkiego systemu pracy.