Możliwości finansowania zakupu maszyn rolniczych

Zakup maszyn rolniczych wiąże się z wysokimi kosztami, szczególnie jeśli chcemy nabyć maszyny rolnicze wysokiej jakości, które pochodzą od znanych producentów. Gospodarze doskonale zdają sobie sprawę z tego, że jakość kupowanych maszyn rolniczych ma kluczowe znaczenie, dlatego najczęściej inwestują w maszyny znanych producentów, które służą latami. Do maszyn rolniczych pochodzących od sprawdzonych marek można również łatwiej znaleźć wysokiej jakości części zamienne. W ofercie autoryzowanych dealerów znanych producentów maszyn rolniczych można znaleźć elastyczne programy fabrycznego finansowania zakupu maszyn. Szczególnie ciekawą propozycję ma w swojej ofercie CNHI Capital.

Kto może skorzystać z finansowania CNHI Capital?

Firma CNHI Capital jest światowym liderem na rynku finansowym, który zajmuje się finansowaniem maszyn i urządzeń rolniczych produkowanych przez znaną na całym świecie markę New Holland. Oferta CNHI Capital skierowana jest do wszystkich klientów autoryzowanych dealerów marki New Holland. Z fabrycznego finansowania zakupu maszyn rolniczych mogą więc skorzystać m.in. klienci PerkozParts.pl – sklepu internetowego będącego jednym z autoryzowanych dealerów New Holland w Polsce.

Na czym polega finansowanie zakupu maszyn rolniczych?

Osoby, które chciałyby skorzystać z fabrycznego finansowania zakupu maszyn rolniczych, mają do wyboru kilka opcji. CNHI Capital oferuje pożyczki na maszyny rolnicze, finansowanie pomostowe dla inwestycji połączonych z dofinansowaniem UE, leasing finansowy oraz leasing operacyjny. Finansowanie CNHI Capital obejmuje spłatę od 12 do 84 miesięcy, przy płatnościach miesięcznych, kwartalnych, półrocznych lub sezonowych. Osoby, które chciałyby skorzystać z atrakcyjnej oferty CNHI Capital, mogą liczyć na opłatę wstępną od 0% odsetek.

Jak skorzystać z oferty?

Aby kupić maszyny rolnicze w elastycznym programie finansowania fabrycznego CNHI Capital, wystarczy skontaktować się z jednym z autoryzowanych dealerów marki New Holland w Polsce, np. PerkozParts.pl. Informacje na temat finansowania można uzyskać, dzwoniąc pod numer +48 56 49 34 057 lub pisząc na adres e-mailowy info@perkoz.com.pl. Do rozpatrzenia wniosku niezbędne są dokumenty potwierdzające posiadany areał, dokumenty rejestracyjne działalności gospodarczej oraz dokumenty finansowe.

https://www.perkozparts.pl/

Dlaczego warto?

Osoby biorące udział w finansowaniu fabrycznym CNHI Capital mogą liczyć na minimum formalności, szybką decyzję kredytową, elastyczny harmonogram spłat oraz atrakcyjne ubezpieczenie. Nad poprawnym przebiegiem współpracy czuwa profesjonalny zespół doradców finansowych, który pracuje nad tworzeniem najkorzystniejszych ofert finansowania maszyn rolniczych na polskim rynku.

 

Przydatne linki:

Kredyty dla rolników: http://open.pl/rozwiazania-dla-firm/finansowanie-przedsiebiorstw/kredyty-dla-rolnikow

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*