Kobiecy biznes

Jesteś świeżo upieczoną mamą? Masz dość pracy na etacie? Sprawdź nasze pomysły na biznes dla mam. 

Gabinet piękności 

Manicure hybrydowy nie ma przed Tobą tajemnic? Lubisz stylizację paznokci? Cenisz sobie elastyczny system pracy? Zrób kurs i załóż jednoosobową działalność gospodarczą o takim właśnie profilu. Ładne i zadbane dłonie to wizytówka każdej kobiety, także klientek z pewnością Ci nie zabraknie, a być może  z czasem będziesz potrzebowała dodatkowej pary rąk do pracy i zdecydujesz się na zatrudnienie pracownika. 

Szyję bo lubię 

Od małego podglądałaś wprawne ruchy rąk babci przy maszynie do szycia? Sama także bardzo szybko nauczyłaś się korzystać z tego tajemniczego urządzenia?  Zajmij się poprawkami krawieckim lub otwróz małą manufakturę zabawek. Tego typu biznes możesz spokojnie prowadzić w zaciszu własnego domu lub mieszkania. Tego typu prace łatwo połączysz także z opieką nad dzieckiem. Wszelkie wyroby hand-made to teraz prawdziwy hit w opozycji do masowej produkcji plastikowych zabawek. Wszelkie tulisie i przytulanki biją rekordy popularności na listach prezentów dla młodej mamy. 

Kasa musi się zgadzać 

Zastanawiasz się skąd wziąć środki na rozkręcenie takiego mini biznesu dla mamy? Zapytaj w urzędzie pracy o dofinansowanie dla kobiet powracających na rynek pracy lub wpisz po prostu w wyszukiwarkę frazę: pożyczki pod zastaw samochodu i gotowe! Pieniądze na pierwszy biznes z pewnością Ci się przydadzą, taki zastrzyk gotówki ma kluczowe znaczenie zwłaszcza w pierwszych miesiącach działalności, kiedy musimy zainwestować na przykład w materiały.