Dokonaj dobrego wyboru

Warto się ubezpieczać – co do tego nie ma wątpliwości. Ważne jest jednak, aby wybrać towarzystwo ubezpieczeniowe, które jest sprawdzone i wiarygodne, a przy tym ma bogatą ofertę.

Euroins – europejska renoma 

Towarzystwem ubezpieczeniowym, któremu zaufało ponad dwa miliony klientów jest znane nie tylko w Polsce, ale w całej Europie Euroins. W swojej ofercie ma przede wszystkim ubezpieczenia dla kierowców. Oprócz tak podstawowych pakietów, jak OC i Autocasco, w asortymencie towarzystwa znajdziemy także ubezpieczenie opon, bagażu, NNW (następstwa nieszczęśliwych wypadków) oraz assistance, przydatne podczas awarii akumulatora w podróży. Oferta ubezpieczeń jest często rozszerzana, więc warto sprawdzać, co jakiś czas, co Euroins ma nam do zaoferowania. Towarzystwo prężnie działa na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej, a swoją główną siedzibę ma w stolicy Bułgarii, Sofii. Swoje oddziały otworzyło też między innymi w Grecji, Hiszpanii, Rumunii i we Włoszech. Teraz także Polacy mogą poznać bogatą ofertę tego towarzystwa ubezpieczeniowego i z niej skorzystać.

Skorzystaj z pomocy na drodze

Podczas podróży samochodem może nas spotkać wiele niemiłych niespodzianek. Nawet jeżeli jeździmy ostrożnie, zgodnie z przepisami, a nasze auto jest sprawne, to nie mamy gwarancji, że nic nieoczekiwanego się nie wydarzy. Posiadanie odpowiedniego ubezpieczenie to uzasadniona zapobiegliwość, dzięki której cało wyjdziemy z różnych opresji. Wybierając się w podróż – i to niekoniecznie daleką – musimy się liczyć z tym, że możemy stać się uczestnikami wypadku lub kolizji. Dzięki ubezpieczeniu assistance możemy skorzystać z pomocy na drodze, gdy będziemy uczestnikami wypadku lub stłuczki, ale także w sytuacji, gdy nasze auto zostanie skradzione lub będzie miało awarię. Rozładowany akumulator również nie musi nam już spędzać snu z powiek – z ubezpieczeniem mamy pewność, że na drodze z tym problemem nie zostaniemy sami. Dzięki niemu nie tylko zyskamy pomoc w uruchomieniu samochodu, ale także pokryje ono koszty tego przedsięwzięcia.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*